Hallitus

Dilemma ry:n hallitus 2016:

Puheenjohtaja: Niko Lempa (niko.lempa[]helsinki.fi)
Varapuheenjohtaja: Jevgenia Olavi (jevgenia.olavi[]helsinki.fi)
Taloudenhoitaja:  Mats Nordström (mats.nordstrom[]helsinki.fi)

Tiedotusvastaava: Arttu Uuranmäki (arttu.uuranmaki[]helsinki.fi)
Sihteeri:  Alma Smolander (alma.smolander[]helsinki.fi)

Teoreettisen filosofian opintovastaava: Kim Keskiivari (kim.keskiivari[]helsinki.fi)
Ruotsinkielisen filosofian opintovastaava: Isak Rautio (juhaisakrautio[]gmail.com)
Käytännöllisen filosofian opintovastaava: Jannika Lalu (jannika.lalu[]helsinki.fi)

Kulttuurivastaavat: Johan Satuli (johan.satuli[]gmail.com), Noora Virolainen (noora.henriika[]hotmail.com), Kim Keskiivari (kim.keskiivari[]helsinki.fi)
Tapahtumavastaavat: Jevgenia Olavi (jevgenia.olavi[]helsinki.fi), Otto Snellman (otto.snellman[]helsinki.fi), Noora Virolainen (noora.henriika[]hotmail.com), Jannika Lalu (jannika.lalu[]helsinki.fi)
Tilavastaavat: Noora Virolainen (noora.henriika[]hotmail.com), Jannika Lalu (jannika.lalu[]helsinki.fi)
Urheiluvastaava: Johan Satuli (johan.satuli[]gmail.com)
Kansainvälisyysvastaava: Pihla Aaltonen (pihla.aaltonen[]helsinki.fi)
Tasa-arvovastaavat: Edna Huotari (edna.huotari[]helsinki.fi), Jevgenia Olavi (jevgenia.olavi[]helsinki.fi)
Virkailijat: Erkka Heikkinen (erkka.heikkinen[]helsinki.fi), Erkki Koskimäki (erkki.koskimaki[]helsinki.fi), Erkko Kukkonen (erkko.kukkonen[]helsinki.fi), Tuomo Lehtonen (tuomo.lehtonen[]helsinki.fi), Riku Luostari (riku.luostari[]helsinki.fi), Joonas Martikainen (joonas.martikainen[]helsinki.fi), Aleksis Vuoksenmaa (aleksis.vuoksenmaa[]helsinki.fi)

Minervan Pöllön päätoimittajat: Janne Karisto (janne.karisto[]helsinki.fi)