Hallitus

Puheenjohtaja: Katariina Holma
katariina.r.holma@helsinki.fi

Varapuheenjohtaja: Saana Annala
saana.annala@helsinki.fi

Taloudenhoitaja: Saska Suvikas
saska.suvikas@helsinki.fi

Opintovastaava ja sihteeri: Sade Mäntylä
opintovastaava@voo.fi

2. Opintovastaava: Lasse Keinonen
lasse.keinonen@helsinki.fi

Viestintäkoordinaattori: Milla Pylvänäinen
milla.pylvanainen@helsinki.fi

Viestintäkoordinaattori: Laura Kuokkanen
laura.kuokkanen@helsinki.fi

Viestintävirkailija: Tiina Salola
tiina.salola@helsinki.fi

Alumni- ja työelämävastaava: Kaisa Matikainen
kaisa.matikainen@helsinki.fi

Työelämätiimi: Kaius Kiiras ja Ninette Kouhia
kaius.kiiras@gmail.com ja ninette.kouhia@helsinki.fi

Ekskursiovastaava: Vilma Lappalainen
vilma.lappalainen@helsinki.fi

Lehdistövastaava: Janne Suutarinen
suutarinen.janne@gmail.com

Urheiluvastaava: Salla Palander
salla.palander@helsinki.fi

1.Virkistysvastaava ja kulttuurivastaava: Ella Palkoaho
ella-maria.palkoaho@helsinki.fi

2.Virkistysvastaava ja ympäristövastaava: Tiina Helojärvi
tiina.helojarvi@helsinki.fi

Virkistysvirkailijat: Emmi Kivi ja Vivi Säiläkivi
emmi-ilona.kivi@helsinki.fi ja vivi.sailakivi@helsinki.fi

1.Suhde- ja ulkoasiainvastaava ja yhdenvertaisuusvastaava: Susanna Numminen
susanna.numminen@helsinki.fi

2.Suhde- ja ulkoasiainvastaava ja tilavastaava: Mikko Sinisalo
mikko.sinisalo@helsinki.fi

Policy-lehden päätoimitus: Jan Ihatsu, Kaisa Pakarinen ja Eevi Näsänen
policy@voo.fi