Hallituksen yhteystietoja

 

Laila Ketvel, puheenjohtaja pjkompleksi@gmail.com
Eero Ylitalo, IT-vastaava webmaster@kompleksi.org
Iiris Vanhala, tiedottaja tiedottaja@kompleksi.org
Enni Rasmus, edunvalvontavastaava enni.rasmus@helsinki.fi
Minea Antila, edunvalvontavastaava minea.antila@helsinki.fi
Kaisa Krabbe, opintovastaava kaisa.krabbe@helsinki.fi
Alma Suutari, opintovastaava alma.suutari@helsinki.fi
Anniina Koutonen, supertutor anniina.koutonen@helsinki.fi
Sylvia Talikka, biletiimin vetäjä sylvia.talikka@helsinki.fi
Siiri Opas, tajoilutiimin vetäjä siiri.opas@helsinki.fi
Jaakko Nokkala, hyvinvointitiimin vetäjä jaakko.nokkala@gmail.com
Tuire Korvuo, Kompleksi-lehden päätoimittaja tuire.korvuo@helsinki.fi
Merit Morikawa, yritysyhteistyövastaava merit.morikawa@helsinki.fi