Karavaanin hallitus

Karavaanin hallitus vuonna 2021

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@helsinki.fi

 

Puheenjohtaja
Kerttu Väisänen
@: kerttu.vaisanen

Varapuheenjohtaja
Andreas Artto
@: andreas.artto

Sihteeri
Suvituuli Walden
@:  suvituuli.walden

Taloudenhoitaja
Benjamin Koski
@:  benjamin.koski

Hallituksen jäsenet

Julia Keipi
@:  julia.keipi

Ada Ristimäki
@:  ada.ristimaki

Laura Salokangas
@: laura.m.salokangas

Henriikka Pelto-Timperi
@: henriikka.pelto-timperi

Varajäsenet

Krista Suikkanen
@: krista.suikkanen

Tuulia Tanila
@: tuulia.tanila

 

Karavaanin toimihenkilöt vuonna 2021

 

Liikuntavastaava
Konsta Vuori @: konsta.vuori

Yhdenvertaisuusvastaava
Julia Keipi  @: julia.keipi

Tapahtumavastaavat
Henriikka Pelto-Timperi, Ada Ristimäki, Tuulia Tanila
@: henriikka.pelto-timperi, ada.ristimaki, tuulia.tanila

Kulttuurivastaava
Tuulia Tanila @: tuulia.tanila

Tietosuojavastaava
Kerttu Väisänen @:  kerttu.vaisanen

Fuksivastaava
Satu Rajala @: satu.rajala

Kahvikeisari
Suvituuli Waldén @: suvituuli.walden

Klusterivastaava
Andreas Artto
@: andreas.artto

Humanisticum-vastaava
Kerttu Väisänen @: kerttu.vaisanen

Tiedotus
Nettisivut: Henriikka Pelto-Timperi @: henriikka.pelto-timperi
Some-vastaavat: Laura Salokangas @: laura.m.salokangas
Sähköpostilista: Patricia Rautio @: patricia.rautio

Leave a Reply