KONTEKSTIN HALLITUS

Kontekstin hallitus 2022

Kontekstin hallituksen sähköpostiosoite: konteksti-hallitus@helsinki.fi

Puheenjohtaja, opintovastaava, Kulo-vastaava, lautapelikerhon vetäjä
Vanessa Quednau
@: vanessa.quednau@helsinki.fi

Varapuheenjohtaja, tapahtumavastaava, tilavastaava, fuksi- ja tuutorivastaava, lautapelikerhon vetäjä
Emilia Mannersalo
@: emilia.mannersalo@helsinki.fi

Sihteeri, tapahtumavastaava
Ayse Özcelik
@: ayse.ozcelik@helsinki.fi

Rahastonhoitaja, suhdevastaava, dokumenttikerhon vetäjä, fuksi- ja tuutorivastaava
Alisa Manneri
@:  alisa.manneri@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, fuksi- ja tuutorivastaava, tapahtumavastaava
Emma Koskela
@: emma.koskela@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, some- ja tiedotusvastaava, tapahtumavastaava, yhdenvertaisuusvastaava, dokumenttikerhon vetäjä
Aino Sandvik
@: aino.sandvik@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, ympäristövastaava, some- ja tiedotusvastaava, sähköpostilistan vastaava, opintovastaava
Eveliina Vanhala
@: eveliina.vanhala@helsinki.fi

Tapahtumavirkailija
Mila Roivas
@: mila.roivas@helsinki.fi