KONTEKSTIN HALLITUS

Kontekstin hallitus 2023

Kontekstin hallituksen sähköpostiosoite: konteksti-hallitus@helsinki.fi

Puheenjohtaja, tapahtumavastaava, opintovastaava, lautapelikerhon vetäjä
Emilia Mannersalo
@: emilia.mannersalo@helsinki.fi

Varapuheenjohtaja, tilavastaava, some- imago- ja tiedotusvastaava
Ayse Özcelik
@: ayse.ozcelik@helsinki.fi

Sihteeri, maskottivastaava, lautapelikerhonvetäjä
Aino ”Ahma” Sandvik
@: aino.sandvik@helsinki.fi

Rahastonhoitaja, fuksi- ja tuutorivastaava, Kulo-vastaava
Tatiana ”Tanja” Kostina
@:  tatiana.kostina@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, fuksi- ja tuutorivastaava
Emma Koskela
@: emma.koskela@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, ympäristövastaava
Tanja Kuula
@: tanja.kuula@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, yhdenvertaisuusvastaava
Sonja Mäki
@: sonja.maki@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, tapahtumavastaava
Noa Ukkola
@: noa.ukkola@helsinki.fi

Hallituksen jäsen, some- imago ja tiedotusvastaava, tapahtumavastaava
Minerva Virkki
@: minerva.virkki@helsinki.fi

Tapahtumavirkailija
Lotta Huotari
@: lotta.huotari@helsinki.fi