Kontaktuppgifter

Postadress
Ämnesföreningen Octavia
Snellmansgatan 12 (PB 16)
00014 Helsingfors universitet

E-postadresser
Hela styrelsen: sskh-octavia[ät]helsinki.fi

  • Ordförande: Emilia Multisilta, emilia.multisilta@helsinki.fi
  • Vice ordförande och reseledare: Lotta Puisto, lotta.puisto@helsinki.fi
  • Ekonomiansvarig: Mathilda Packalen, mathilda.packalen@helsinki.fi
  • Sekreterare och kurator: Jessica Nurmi, jessica.nurmi@helsinki.fi
  • Informationsansvarig och ansvarig för sociala medier: Annika Packalen, annika.packalen@helsinki.fi
  • Ansvarig för sociala medier: Emilia Launonen, emilia.launonen@helsinki.fi
  • Miljöansvarig: Ida Martin, ida.martin@helsinki.fi
  • Programansvarig: Minea Schulman, minea.schulman@helsinki.fi
  • Studie- och arbetslivsansvarig samt jämlikhetsansvarig: Anniina Tourunen, anniina.tourunen@helsinki.fi
  • Styrelsemedlem: Caroline Eklund, caroline.eklund@helsinki.fi

 

 

Lämna ett svar