Kontaktuppgifter

Postadress
Ämnesföreningen Octavia
Snellmansgatan 12 (PB 16)
00014 Helsingfors universitet

E-postadresser
Hela styrelsen: sskh-octavia[ät]helsinki.fi

  • Ordförande: Ira Niemistö, ira.niemisto@helsinki.fi
  • Vice ordförande: Anna Backström, anna.backstrom@helsinki.fi
  • Sekreterare: Susanna Johansson Lundberg, susanna.johanssonlundberg@helsinki.fi
  • Kassör: Peggy Johansson, peggy.johansson@helsinki.fi
  • Programansvarig, studieansvarig och ansvarig för sociala medier: Emilia Multisilta, emilia.multisilta@helsinki.fi
  • Informationsansvarig och ansvarig för sociala medier: Mathilda Packalén, mathilda.packalen@helsinki.fi
  • Kurator: Erica Sundelin, erica.sundelin@helsinki.fi
  • Miljöansvarig och jämlikhetsansvarig:Hanna Bäckström, hanna.m.backstrom@helsinki.fi
  • Reseledare: Lotta Puisto, lotta.puisto@helsinki.fi
  • Styrelsemedlem: Jessica Nurmi, jessica.nurmi@helsinki.fi

 

 

Lämna ett svar