Henkilökunta

 

 

Sijainti:  Psykiatriakeskus  HYKS Välskärinkatu 12,  1 kerros

Professorit

Erkki Isometsä_A_2014b

Erkki Isometsä, psykiatrian professori, osastonjohtaja

erkki.isometsä@hus.fi

puh. 09-47163728

 

Paunio Tiina 2103-14_webphoto HY_Linda Tammisto (2)

Tiina Paunio, psykiatrian professori (ruots)

tiina.paunio@hus.fi

Puh. 09-47163734

 

 

Anu Raevuori, nuorisopsykiatrian professori, nuorisopsykiatrian vastuuhenkilö

anu.raevuori@hus.fi 

 

Ninan kuva1

Nina Lindberg, oikeuspsykiatrian professori

nina.lindberg@hus.fi

 

 

 

Kliiniset opettajat:

Keinänen Jaakko, kliininen opettaja

jaakko.keinanen@hus.fi 

 

Levola Jonna, kliininen opettaja

jonna-levola@hus.fi 

Puh.

 

Riska Mikael, kliininen opettaja, ruotsinkielinen opetus

mikael.riska@hus.fi

Puh. 09-47163717

 

 

 

Opetusasiat:

taru250815II

Opintoasiankoordinaattori Taru Suppula

taru.suppula@helsinki.fi

puh. 050-4489935

 

Muu henkilökunta:

Professori Isometsän sihteeri:

Piia Frondelius

piia.frondelius@hus.fi 

Puh. 09-47163727

 

hus_kruskir_LThumb

Ruotsinkielinen opetus / prof. Paunion sihteeri:

Irina Kruskopf

irina.kruskopf@hus.fi

puh. 09-47163732

 

Leave a Reply