Hallitus ja toimijat 2020

Hallitus 2020


PUHEENJOHTAJA

Leena Kärkkäinen
Tapahtumat, draamapiirivastaava

leena.karkkainen@helsinki.fi

VARAPUHEENJOHTAJA

Antton Nissinen
tilat, tapahtumat, yhdenvertaisuus

antton.nissinen@helsinki.fi


SIHTEERI

Mirjami Lundén

Ympäristövastaava

mirjami.lunden@helsinki.fi

 

TALOUDENHOITAJA

Minttu Mustonen
ekskursiot, kansainvälisyys, opintovastaava

minttu.mustonen@helsinki.fi

 

HALLITUKSEN JÄSEN

Anu Karanto
viestintä, yhdenvertaisuus

anu.karanto@helsinki.fi

HALLITUKSEN JÄSEN

Kati Lehtola
työelämä,  alumnit

kati.lehtola.@helsinki.fi

HALLITUKSEN JÄSEN

Susanna Rämö
tapahtumavastaava

susanna.ramo@helsinki.fi

Maria Sairanen
jäsenet, kansainvälisyys, tapahtumat

maria.h.sairanen@helsinki.fi

Aida Piirainen
fuksivastaava

aida.piirainen@helsinki.fi

Hallitukseen saa yhteyden hallituksen oman listan repla-hallitus (at) helsinki.fi kautta.

Voit ottaa yhteyttä myös gmailin kautta repliikkiry@gmail.com.