Aiemmat hallitukset

1.1.2019-31.12.2020

Sanna Supponen, puheenjohtaja / ordförande
Sebastian Lindberg, taloudenhoitaja / skattmästare
Noora Nissinen, sihteeri / sekreterare
Dolf Assman, varapuheenjohtaja / vice ordförande
Tuula Rantala, tiedottaja / infoansvarig
Anni Lindholm järjestöyhteyshenkilö / kontaktansvarig

1.1.2018-31.12.2018
Sanna Supponen (pj)
Harri Ahlgrén (varapuheenjohtaja)
Henri Hannula (tiedottaja)
Lauri Hirvonen (taloudenhoitaja)
Anni Lindholm (sihteeri)
Svante Thilman (järjestöyhteyshenkilö)

1.1.2017-31.12.2017
Sanna Supponen (pj)
Jarna Hietanen (järjestöyhteyshenkilö)
Lauri Hirvonen (taloudenhoitaja)
Anni Lindholm (tiedottaja)
Ulpu Marjomaa (sihteeri)
Tomi Stålhberg (varapuheenjohtaja)

12.11.2015-31.12.2016

Johanna Harju (pj)
Jarna Hietanen (järjestöyhteyshenkilö)
Lauri Hirvonen (taloudenhoitaja)
Ulpu Marjomaa (Tiedottaja)
Tomi Stålhberg (varapuheenjohtaja)
Sanna Supponen (sihteeri)