Yhteystiedot

Hallitus 2022:

Puheenjohtaja:

Niilo Grönqvist niilo.k.gronqvist@helsinki.fi

Varapuheenjohtaja:

Riina Nykänen riina.nykanen@helsinki.fi

Ulkosuhdevastaava:

Samuel Väänänen samuelvaananen@outlook.com

Rahastonhoitaja:

Nathan Petrov nathan.petrov@helsinki.fi

Sihteeri ja viestintävastaava:

Elina Saarikoski elina.saarikoski@helsinki.fi


Opintovastaavat:

Käytännöllinen filosofia: Elina Saarikoski elina.saarikoski@helsinki.fi

Teoreettinen filosofia: Tuomas Vuontisjärvi tuomas.vuontisjarvi@helsinki.fi

Filosofi: Amanda Häkkinen amanda.hakkinen@helsinki.fi

Yhdenvertaisuusvastaavat:

Nathan Petrov nathan.petrov@helsinki.fi

Marttiina Kangas marttiina.kangas@helsinki.fi

Häirintäyhdyshenkilöt:

Niilo Grönqvist niilo.k.gronqvist@helsinki.fi

Marttiina Kangas marttiina.kangas@helsinki.fi

Nathan Petrov nathan.petrov@helsinki.fi

Tilavastaava:

Tuuli Pitkänen tuuli.pitkanen@helsinki.fi

Kulttuurivastaavat:

Iikka Arve iikka.arve@helsinki.fi

Eino Taina eino.taina@helsinki.fi

Tapahtumavastaava:

Nina Ollila nina.ollila@helsinki.fi

Urheiluvastaava:

Tuuli Pitkänen tuuli.pitkanen@helsinki.fi

Merch-vastaavat:

Marttiina Kangas marttiina.kangas@helsinki.fi
Nina Ollila nina.ollila@helsinki.fi


Ympäristövastaavat:

Anni Hietakangas anni.hietakangas@helsinki.fi

Riina Nykänen riina.nykanen@helsinki.fi

Tutorvastaava:

Elina Saarikoski elina.saarikoski@helsinki.fi

Työelämävastaava:

Niilo Grönqvist niilo.k.gronqvist@helsinki.fi


Minervan Pöllön päätoimitus:

Amanda Häkkinen amanda.hakkinen@helsinki.fi
Eino Taina eino.taina@helsinki.fi

Arttu Laitinen arttu.laitinen@helsinki.fi


Virkailijat:

Akseli Elovainio

Anni Hietakangas (ympäristövastaava)

Casimir von Hintze

Teemu Kovanen

Arttu Laitinen

Santeri Manninen

Nina Ollila (tapahtumavastaava, ympäristövastaava, merch-vastaava)

Ruusa Tapper

Vertti Vanonen

Samir Verma