Yhteystiedot

Hallitus 2024:

Puheenjohtaja Samuel Salenius (samuel.salenius@helsinki.fi)

Varapuheenjohtaja Elina Saarikoski (elina.saarikoski@helsinki.fi)

Rahastonhoitaja Nikodemus Tommiska (nikodemus.tommiska@helsinki.fi)

Sihteeri Heta Kenttämaa (heta.kenttamaa@helsinki.fi)

Opintovastaavat

Käytännöllinen filosofia: Hanna Raatikainen (hanna.raatikainen@helsinki.fi)

Teoreettinen filosofia: Arttu Laitinen (arttu.laitinen@helsinki.fi)

Ruotsinkielinen filosofia: Heta Kenttämaa (heta.kenttamaa@helsinki.fi)

Kulttuurivastaavat

Hanna Raatikainen (hanna.raatikainen@helsinki.fi)

Volter Lipasti (volter.lipasti@helsinki.fi)

Tilavastaava Nikodemus Tommiska (nikodemus.tommiska@helsinki.fi)

Tapahtumavastaavat

Erno Taipale (virkailija) (erno.taipale@helsinki.fi)

Niilo Lahtinen (virkailija) (niilo.lahtinen@helsinki.fi)

Urheiluvastaava Erno Taipale (virkailija) (erno.taipale@helsinki.fi)

Yhdenvertaisuusvastaavat ja häirintäyhdyshenkilöt

Julian Kajander (julian.kajander@helsinki.fi)

Heta Kenttämaa (heta.kenttamaa@helsinki.fi)

Ympäristövastaava Julian Kajander (julian.kajander@helsinki.fi)

Muut virkailijat: Jesperi Korkeela, Tuuli Pitkänen

Järjestölehti Minervan Pöllön päätoimittajat:

Jesperi Korkeela, Arttu Laitinen, Hanna Raatikainen