Dilemman hallitus on järjestäytynyt vuodelle 2021!

Kokoonpano ja yhteystiedot:
Puheenjohtaja:
Ruusa Tapper ruusa.tapper@gmail.com
Varapuheenjohtaja:
Samir Verma samir.verma@helsinki.fi
Ulkosuhdevastaava:
Teemu Kovanen teemu.kovanen@helsinki.fi
Rahastonhoitaja:
Okko Aittola okko.aittola@helsinki.fi
Sihteeri ja viestintävastaava:
Tuuli Pitkänen tuuli.pitkanen@helsinki.fi
Opintovastaavat:
Käytännöllinen filosofia: Marttiina Kangas marttiina.kangas@helsinki.fi
Teoreettinen filosofia: Amanda Häkkinen amanda.hakkinen@helsinki.fi
Yhdenvertaisuusvastaava:
Venla Laitinen venla.t.laitinen@helsinki.fi
Häirintäyhdyshenkilöt:
Venla Laitinen venla.t.laitinen@helsinki.fi
Ruusa Tapper ruusa.tapper@gmail.com
Samir Verma samir.verma@helsinki.fi
Tilavastaava:
Niilo Grönqvist niilo.k.gronqvist@gmail.com
Kulttuuri- ja tapahtumavastaavat:
Samuel Väänänen samuelvaananen@outlook.com
Anni Hietakangas anni.hietakangas@helsinki.fi
Marttiina Kangas marttiina.kangas@helsinki.fi
Ympäristövastaavat:
Anni Hietakangas anni.hietakangas@helsinki.fi
Riina Nykänen riina.nykanen@helsinki.fi
Tutorvastaava:
Marttiina Kangas marttiina.kangas@helsinki.fi
Työelämävastaava:
Jerdi Skottman jerdi.skottman@helsinki.fi
Urheiluvastaava:
Jere Väistö jere.vaisto@helsinki.fi
Minervan Pöllön päätoimitus:
Santtu Kauppila santtu.kauppila@helsinki.fi
Kim Keskiivari kim.keskiivari@helsinki.fi
Elsa Kivimäki elsa.kivimaki@helsinki.fi
Otso Latva-Somppi otso.latva-somppi@helsinki.fi
Virkailijat:
Jere Väistö (urheiluvastaava)
Niilo Grönqvist (tilavastaava)
Riina Nykänen (ympäristövastaava)
Nina Ollila
Casimir von Hintze
Sami Elovaara
Santeri Manninen
Aarni Pitkänen
Eeti Löyttyniemi

Leave a Reply

Your email address will not be published.