Menneet valiokuntakokoonpanot

2021

Puheenjohtajat: Alma Tuunainen ja Emilia Linnekoski
Varapuheenjohtaja: Emilia Karttunen
Viestintävastaavat: Mira Aaltonen, Linda Jokinen ja Sara Lahdelma
Kampanjakoordinaattori: 
Roosa Heiska
Tapahtumavastaavat: Sara Nurminen & Emilia Berglöf
Koulutusvastaava: Jonna Rönn

2020 

Puheenjohtaja: Iida Tuomola
Varapuheenjohtajat: Eveliina Sirola ja Venla Moisio
Viestintävastaavat: Ellen Haaslahti ja Alma Tuunainen
Kampanjakoordinaattori: Sanni Kouhia
Blogivastaavat: Katja Kaurinkoski ja Salla Kontio
Koulutusvastaava: Riikka Salmela
Tapahtuma- ja ekskursiovastaava: Ida Kankila

2019 syksy

Puheenjohtaja: Varpu Savolainen
Varapuheenjohtajat: Jenni Savolainen ja Iida Tuomola
Viestintävastaavat: Eveliina Sirola ja Laura Mettälä
Blogivastaava:
Johanna Huttunen
Ekskursiovastaava:
Maria Hytönen
Koulutusvastaava: Riikka Salmela
Tapahtumatiimi: Marika Vieraankivi, Liisa Päkki

2019 kevät 

Puheenjohtaja: Varpu Savolainen
Varapuheenjohtajat: Jenni Savolainen ja Taneli Vuornos
Viestintävastaavat: Eveliina Sirola ja Laura Mettälä
Blogivastaava:
Johanna Huttunen ja Fanny Aapio
Ekskursiovastaava:
Maria Hytönen
Koulutusvastaava: Riikka Salmela
Tapahtumatiimi: Linn Sjöholm, Marika Vieraankivi, Eliana Tarnaala, Liisa Päkki

2018 syksy

Puheenjohtaja: Marika Manner
Varapuheenjohtajat: Jonna Rättyä ja Suvi Jutila
Viestintävastaavat: Josefiina Tiainen ja Annabel Achy
Ekskursiovastaava:
Aino Ruskomaa
Tapahtumatiimi:
Helmi Nevalainen ja Julia Hämäläinen

2018 kevät

Puheenjohtaja: Marika Manner
Varapuheenjohtajat: Essi Nuorivaara ja Suvi Jutila
Viestintävastaavat: Josefiina Tiainen ja Annabel Achy
Kasviskeskiviikkovastaava:
Meg Resler
Ekskursiovastaava:
Aino Ruskomaa
Tapahtumatiimi:
Helmi Nevalainen ja Julia Hämäläinen

2017 syksy

Puheenjohtaja: Julia Hämäläinen
Varapuheenjohtajat: Meeri Kataja ja Iina Holopainen
Tiedottaja: Josefiina Tiainen
Kasviskeskiviikkovastaavat: Meg Resler ja Kaisa Leino
Ekskursiovastaava: Leena Lindfors
Tapahtumatiimi: Essi Nuorivaara ja Suvi Jutila

2017 kevät

Puheenjohtaja: Julia Hämäläinen
Varapuheenjohtajat: Marika Sarkkinen ja Meeri Kataja
Tiedottajat ja nettisivuvastaavat: Sini Holopainen ja Sofia Kaipainen
Ekskursiovastaava: Leena Lindfors
Tapahtumatiimi: Essi Nuorivaara, Suvi Jutila ja Ilpo Laapio

2016

Puheenjohtaja: Leena Lindfors
Varapuheenjohtajat: Julia Hämäläinen ja Marika Sarkkinen
Tiedottaja: Victoria Odum
Nettisivuvastaava: Marika Manner
Ekskursiovastaava: Lauri Korvenmaa
Tapahtumavastaavat: Solja Säde, Claudia Bergroth ja Adèle Tuominen
Tapahtumatiimi: Katja Lampinen, Saana Hokkanen, Sanni Saarinen, Auli Elolahti, Nora Mäkinen, Lotta-Sofia Pouttu ja Erika Kuosa.

2015

Puheenjohtaja: Erika Zidbeck
Varapuheenjohtajat: Marika Sarkkinen ja Leena Lindfors
Tiedottaja: Siiri Mäkelä
Nettisivuvastaava: Meeri Kataja
(sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@helsinki.fi)

Ekskursiovastaava: Antti Seppälä
Tapahtumatiimin koordinaattorit: Elina Hirvonen ja Katja Lampinen
Tapahtumatiimi: Pauliina Saarman, Aki Sainio, Pinja Venäläinen, Satu Rumbin, Sanni Saarinen, Ida Kotilainen ja Milka Keinänen.
Vaikuttamistoimintatiimi: Pauliina Saarman, Ida Gündogdu, Aki Sainio, Julia Koskinen, Satu Rumbin ja Sanni Saarinen.

2014

Puheenjohtaja: Iida-Elina Kiminki (etunimi.sukunimi@helsinki.fi)
Varapuheenjohtajat: Erika Zidbeck, Olga Garmash

Nettisivuvastaava: Leena Lindfors
Ekskursiovastaava: Milja Heikkinen
Muut valiokunnan jäsenet: Marika Sarkkinen, Satu Rumbin, Katja Lampinen