Vanhoja hallituksia

Vanhoja hallituksia

2018
Puheenjohtaja: Kaisla Sarekoski
Varapuheenjohtaja ja urheiluvastaava: Sini Hyvärinen
Opintovastaava: Timo Rahkonen
Sihteeri ja yhdenvertaisuusvastaava: Amiira Laitala
Taloudenhoitaja ja ympäristövastaava: Henriikka Veid
Työelämä-, alumni- ja tapahtumavastaava: Leevi Leivo
Tiedottaja: Petteri Kolmonen

2017
Puheenjohtaja: Juho Sarasma
Varapuheenjohtaja: Aleksander Heikkinen
Opintovastaava: Lotta Virrankari
Sihteeri: Laura Kotiranta
Taloudenhoitaja: Heta Lampinen
Työelämä- ja alumnivastaava: Sini-Tuuli Hyvärinen
Työelämä-, Yhpo-nalle- ja alumnivastaava: Kaisla Sarekoski
Tiedottaja ja kv-vastaava: Erkka Silvennoinen
Suhdevastaava: Maiju Aho
Ympäristövastaava: Inka-Maria Niemi
Yhdenvertaisuus- ja kulttuurivastaava: Ulriika Hyry

2016
Puheenjohtaja: Sofia Kaipainen
Varapuheenjohtaja: Laura Domingo
Taloudenhoitaja: Nelli Onikki
Sihteeri: Erkka Silvennoinen
Opintovastaava: Rea Glad
Kajahduksen päätoimittaja: Jaakko Muilu
Tiedottaja ja kv-vastaava: Amiira Laitala
Työelämä-ja alumnivastaava: Maiju Aho
Suhdevastaava ja Yhpo-nalle vastaava: Sini Holopainen
Tapahtuma-ja projektivastaava: Henriikka Veid
Kulttuuri-ja yhdenvertaisuusvastaava: Inka-Maria Niemi
Ympäristövastaava: Heta Lampinen

2015
Puheenjohtaja: Sophia Lawson
Varapuheenjohtaja: Valtteri Renvall
Opintovastaava: Valtteri Aine
Sihteeri: Sofia Kaipainen
Taloudenhoitaja, Kajahdus- ja urheiluvastaava: Tiia-Jessica Pekkonen
Suhde- ja yrityssuhdevastaava: Julia Noschis
Työelämä- ja alumnivastaava: Anssi Ahlberg
Kulttuuri- ja yhdenvertaisuusvastaava: Laura Domingo
Ympäristövastaava: Sini Holopainen
Tapahtuma- ja projektivastaava: Siiri Mäkelä
Tiedottaja ja kv-vastaava: Emmirosa Ihalainen

2014
Puheenjohtaja: Noora Järvi
Varapuheenjohtaja ja kv-vastaava: Mikko Airikkala
Taloudenhoitaja ja Kajahdus-vastaava: Lari Hokkanen
Opintovastaava: Henna Pursiainen
Sihteeri: Sophia Lawson
Urheiluvastaava: Krista Björkroth
Kulttuurivastaava: Silja Uusikangas (ympäristövastaava syksy 2014)
Tiedottaja: Larissa Laamanen
Tapahtumavastaava ja emäntä: Shanti Karinen
Työelämä- ja alumnivastaava: Meeri Virtamo (yhdenvertaisuusvastaava syksy 2014)
Suhde- ja fuksivastaava: Julia Noschis
Ympäristö- ja yhdenvertaisuusvastaava: Iris Pykäläinen (kevät 2014)

2013
Puheenjohtaja: Minna Teittinen
Varapuheenjohtaja: Verneri Aalto
Taloudenhoitaja: Erik Nyroos
Opintovastaava: Sauli Jäppinen
Sihteeri ja fuksivastaava: Noora Järvi
Hallinto- ja urheiluvastaava: Roope Kaaronen
Tiedottaja: Stella Qin
Tasa-arvo-, kv- ja suhdevastaava: Meeri Virtamo
Työelämä- ja alumnivastaava: Terhi Korkiala
Kulttuurivastaava: Iiro Leino
Tapahtuma- ja virkistysvastaavat: Iris Pykäläinen ja Jenna Hirvonen

2012
Puheenjohtaja: Mikko Kuivalainen
Varapuheenjohtaja: Risto Fonselius
Taloudenhoitaja: Sebastian Suchodolski
Sihteeri: Petra Lappalainen
Opintovastaava: Sanni-Sandra Hellman
Tiedottaja: 
Laura Asikainen
Kulttuurivastaava: Anastasia Asikainen
Tapahtumavastaava: Verneri Aalto
Työelämä- ja alumnivastaava: 
Teemu Salmela
Kv-vastaava: Ilari Lehtonen
Hallintovastaava: Jussi Pekka Kinnunen
Suhdevastaava: Henri Kääriäinen
Fuksivastaava: Jenni Koski
Ympäristö- ja virkistysvastaava: Minna Teittinen

2011
Puheenjohtaja: Hannu-Pekka Komonen
Varapuheenjohtaja, 2. opintovastaava: Vilja Savolainen
Opintovastaava: Sanni-Sandra Hellman
Sihteeri, saunamajuri: Jaakko Ikonen
Taloudenhoitaja: Jussi-Pekka Kinnunen
Tiedottaja: Mikko Kuivalainen
Tapahtuma- ja kulttuurivastaava: Risto Fonselius
Tapahtuma- ja kulttuurivastaava: Vilja Kamppila
Työelämä- ja alumnivastaava: Lauri Väisänen
Kansainvälisyysvastaava: Markku Korhonen
Bilevastaava: Ida Nummelin
Emäntä: Iiris Annala
Suhdevastaava: Sari Syrjäläinen
Tutor- ja ympäristövastaava: Elina Viukari
Talonmies: Teemu Salmela
varajäsen Muhamed Deerow
varajäsen Artti Kellokumpu
varajäsen Roope Kaaronen

2010
Puheenjohtaja: Janne Lardot
Varapuheenjohtaja: Anna Hurmeranta
Sihteeri ja KV- vastaava: Veli Airikkala
Tiedottajat: Iris Sandelin ja Anna-Kaisa Juvonen
Ekskursio- ja työelämävastaava: Jaakko Ikonen
Ulkosuhdevastaava: Kamomilla Ilmonen
Sisäsuhde- ja ympäristövastaava: Anu Paajanen
Viestintävastaava: Aki Tetri
Tapahtuma- ja urheiluvastaava: Hannu-Pekka Komonen
Taloudenhoitaja: Vilja Savolainen
Kulttuurivastaava: Iris Sandelin
Opintovastaava: Kati Lamminsalo

2009
Puheenjohtaja: Jenni Henriksson
Varapuheenjohtaja: Julia Laurén, Janne Lardot
Taloudenhoitaja: Kati Lamminsalo
Sihteeri: Satu Lindholm
Sosiaalipolitiikan opintovastaava: Henriikka Hämäläinen
Sosiaalityön opintovastaava: Minna Larvio
Tiedottaja: Anna Hurmeranta ja Janne Lardot
Työelämä- ja alumnivastaava: Elina Kutramoinen ja Hanne Mikkonen
Suhdevastaava: Mikael Isoaho
Kulttuuri- ja ympäristövastaava: Pekka Pennanen
Bilevastaava: Katja Sergejeff ja Teija Lindholm
Urheiluvastaava: Kamomilla Ilmonen
Tila- ja tarjoiluvastaava: Anna Paraczky

2008
Puheenjohtaja Henna Hiilamo
Varapuheenjohtaja Anna Huttunen
Urheiluvastaava Minna Zetterman
Talonmies Anne-Maria Lehmonen
Tilavastaava Hanne Mikkonen
Bilevastaava Teija Lindholm
Bilevastaava Jenni Henriksson
Ympäristö- ja kulttuurivastaava Elina Kutramoinen
Sisäsuhdevastaava Riikka Kallio
Tiedottaja Jonas Sjöblom
Tiedottaja Tiia Rapeli
Työelämä- ja yrityssuhdevastaava Tiina Lehto
Taloudenhoitaja Julia Laurén
Sosiaalityön opintovastaava Suvi Korhonen
Sosiaalipolitiikan opintovastaava Suvi Kiesiläinen
Sihteeri Suvi Linnanvirta

2007
Puheenjohtaja: Maria Heiskanen
Varapuheenjohtaja: Katariina Peltonen
Taloudenhoitaja: Henna Hiilamo
Sihteeri: Marleena Alho
Opintovastaava (sosiaalipolitiikka): Mari Kettunen
Opintovastaava (sosiaalityö): Anniina Suni
Tiedottaja: Anna Perälä
Suhdevastaava: Riikka Kaukinen
Kulttuuri- ja ympäristövastaava: Anna Huttunen
Työ- ja yrityssuhdevastaava: Maria Ohisalo, Anne-Maria Lehmonen
Bilevastaava: Jukka Nordberg
Talonmies ja urheiluvastaava: Kari Kuusisto

2005
Puheenjohtaja: Liisa Mäkinen
Varapuheenjohtaja: Tuuli Uotila
Sihteeri: Laura Kyntölä
Taloudenhoitaja: Elina Nevalainen
Opintovastaava: Päivi Jouttimäki
Suhdevastaava: Tatu Hukkanen
Liikuntavastaava: Tomi Makkonen
Tiedotusvastaava: Elina Ojalehto
Projektivastaava: Tuomo Laihiala
Taiteellinen johtaja: Atte Susilahti
Logistiikkavastaava: Tina Lauronen

2004
Puheenjohtaja: Linda Piirto
Varapuheenjohtaja: Eeva-Leena Hoppania
Sihteeri: Riikka Kaukinen
Taloudenhoitaja: Tuuli Uotila
Projektivastaava: Tero Mikkonen
Projektivastaava: Liisa Mäkinen
Ulkosuhdevastaava: Terhi Tammela
Valtsikalaissuhdevastaava: Ingrid Arumäe
Logistiikkavastaava: Tina Lauronen
Tiedotusvastaava: Leea Nevala
Urheiluvastaava: Tomi Makkonen
Sosiaalipolitiikan opintovastaava: Elina Nevalainen
Sosiaalityön opintovastaava: Jatta Hälvä

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *