Henkilökunta HY/ erikoislääkärikoulutus


oikealta: Matti Virkkunen, Erkki Isometsä, Hannu Koponen, Irina Kruskopf, Tiina Paunio, Nina Lindberg, Mikael Riska ja Taru Suppula
Kuva: A-M Penttilä

Käyntiosoite: Välskärinkatu 12, A-siipi 1 kerros.

Professorit

Erkki Isometsä_A_2014b

Erkki Isometsä, psykiatrian professori, runkokoulutuksen vastuuhenkilö

erkki.isometsä@hus.fi

puh. 09-47163728

Paunio Tiina 2103-14_webphoto HY_Linda Tammisto (2)

Tiina Paunio, psykiatrian professori (ruots), eriytyvän vaiheen vastuuhenkilö

tiina.paunio@hus.fi

Puh. 09-47163734

 

mauri

Marttunen Mauri, nuorisopsykiatrian professori, nuorisopsykiatrian vastuuhenkilö

mauri.marttunen@hus.fi

puh. 040 833 4125

 

Ninan kuva1

Nina Lindberg, oikeuspsykiatrian professori, oikeuspsykiatrian vastuuhenkilö

nina.lindberg@hus.fi

 

Hannu Koponen

Hannu Koponen, vanhuspsykiatrian professori, vanhuspsykiatrian lisäkoulutuksen vastuuhenkilö

hannu.j.koponen@hus.fi

Puh. 09-47163737

 

Muu henkilökunta:

Professori Isometsän sihteeri (runkovaihe):

Toimistosihteeri Piia Frondelius

piia.frondelius@hus.fi

Puh. 09-47163727

 

Ruotsinkielinen opetus / prof. Paunion sihteeri (eriytyvä vaihe):

Toimistosihteeri Irina Kruskopf

irina.kruskopf@hus.fi

puh. 09-47163732

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *